Platba

Kupující může za objednávku zaplatit následujícími způsoby:

a.) předem bankovním převodem

VS: číslo objednávky (v případě vytvoření objednávky prostřednictvím mailu, resp. Telefonicky bude VS kupujícímu zaslán zvlášť)

IBAN: SK60833000000029011066380

BIC / SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

Pokud převod částky za zboží není proveden nejpozději do 5 pracovních dnů, objednávka je automatický odstraněna ze systému.

 

b.) platební kartou přes platební bránu Besteron

c.) na dobírku kurýrovi při převzetí zboží (zpoplatněny částkou 0,00 CZK).Dodací podmínky

1. Prodávající se zaručuje objednaný výrobek zhotovit a expedovat od 3 do 5 dnů od registrace platby za objednávku kupujícím (při platbě na dobírku od zaevidování objednávky).

2. Prodávající negarantuje žádný termín dodání.

3. Zpravidla bývá zboží doručeno přepravcem v rozmezí 3-5 dnů od jeho převzetí od prodávajícího.

4. Faktura o koupi je doručena kupujícímu prostřednictvím mailu po zaevidování platby prodávajícím (při platbě na dobírku do 48 hodin po převzetí balíku kupujícím). Doručení zboží

 

Doručení výrobku je prováděno přepravcem: kurýrní službou GLS na adresu uvedenou kupujícím. Prodávající se zaručuje obraz přiměřeně zabalit. V době doručení kupujícímu je za zásilku odpovědný přepravce. Zásilka je považována za doručenou v momentě, kdy to písemně potvrdí kupující. Při přebírání obrazu je kupující povinen zkontrolovat celistvost zásilky, v případě, že zjistí poškození zásilky je třeba vytvořit záznam o poškození, který podepíše spolu s dopravcem na základě čeho mu bude prodávajícím poskytnuta buď přiměřená sleva nebo nový, bezvadný výrobek.

 

Prodávající nenese odpovědnost za opožděné doručení ani za poškození zásilky v případě, že byly zaviněné přepravcem a to z důvodu pojištění každé zásilky.